Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac

Katowice

, Smart-HR

Specjalista ds. Kadr i Płac
Katowice

Opis stanowiska

Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej dla klientów firmy,
Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, oraz sprawozdań do GUS,
Obsługa systemu kadrowo-płacowego,
Współpraca z jednostkami ZUS i US
Przygotowywanie różnego rodzaju raportów i zestawień płacowych.

Wymagania

Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (obsługa kadrowo-płacowa),
Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ZUS,
Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu czasu pracy,
Praktycznej znajomości zagadnień kadrowo – płacowych,
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Znajomości obsługi programu Optima lub innego systemu kadrowo-płacowego,
Samodzielności, odpowiedzialności, rzetelności,
Dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii oraz inne atrakcyjne benefity (bony świąteczne, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne i wiele innych),
Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez bogaty system szkoleń oraz naukę języka angielskiego w godzinach pracy.