Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Skawina
    (32-050)

Praca na stanowisku Konsultant finansowy

Skawina

, Euro Providus

Konsultant finansowy
Skawina

Opis stanowiska

Konsultant Finansowy Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Nowa Huta, Andrychów, Skawina, Zator, Kęty, Osiek, Sucha Beskidzka, Proszowice, Kazimierza Wielka, Wadowice, Maków Podhalański, Brzeźnica, Stryszów, Palcza, Sułkowice, Wola Radziszowska

Czym będziesz się zajmował?

Sprzedażą usług finansowych na powierzonym terenie
Bezpośrednim kontaktem z klientami indywidualnymi Odbiorem rat

Wymagania

Umiejętności pracy w zespole Komunikatywności i uczciwości Entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę Dyspozycyjności ( praca w nienormowanych godzinach)

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Umowę zlecenie Zarobki uzależnione od wkładu pracy Rozwój zawodowy połączony z efektywnym systemem szkoleń