Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży - branża budowlana

Poznań

, Agencja Zatrudnienia PROFESJA

Specjalista ds. sprzedaży - branża budowlana
Poznań

Opis stanowiska

- utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami,
- kompleksowa opieka nad klientem (mailowa i telefoniczna) głównie w języku angielskim, francuskim lub niemieckim,
- reprezentowanie firmy na targach branżowych,
- przygotowanie ofert, umów handlowych.

Wymagania

- dobrej znajomości języka francuskiego lub angielskiego lub niemieckiego,
- doświadczenie w sprzedaży/handlu,
- operatywności oraz wytrwałości w dążeniu do celu,
- zorientowania na klienta, entuzjazmu i zaangażowania,
- gotowości do wyjazdów służbowych,
- prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

- ciekawą, rozwojową prace w nowoczesnym i młodym środowisku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
- konkurencyjne warunki finansowe, składające się z podstawy 3000 – 4000 zł netto i prowizji uzależnionej od sprzedaży,
- komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,
- podstawowe narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód.