Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. ewaluacji i obsługi projektów

Wrocław

, Biuro Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego

Specjalista ds. ewaluacji i obsługi projektów
Wrocław

Opis stanowiska

 Planowanie, organizacja i realizacja procesu ewaluacji w projektach współfinasowanych ze środków unijnych (w tym opracowanie raportów dla poszczególnych etapów)
 Planowanie, organizacja i realizacja procesu badania losów absolwentów UE na Uczelni oraz innych badań realizowanych przez Biuro Karier
 Obsługa strony internetowej Biura Karier oraz współdziałanie przy układaniu jej zawartości merytorycznej
 Dokumentowanie zadań realizowanych w ramach projektu, w tym sporządzanie bieżących dokumentów dla poszczególnych stażystów/tek.
 Współuczestniczenie w organizacji zadań realizowanych w ramach projektu, w tym spotkań ze studentami i pracodawcami.
 Wsparcie procesu rekrutacji studentów i pracodawców.
 Prowadzenie wewnętrznej dokumentacji administracyjno – biurowej zgodnie
z obowiązującymi w biurze i na Uczelni procedurami
 Uzupełnianie baz danych i zestawień.
 Współpraca przy organizacji targów pracy, oraz innych przedsięwzięć realizowanych przez Biuro Karier oraz promocja oferty usług Biura Karier w środowisku studentów, absolwentów i pracodawców.
 Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego lub upoważnioną przez niego osobę w ramach możliwości i kwalifikacji.
 Inne prace biurowe wynikające z bieżącej aktywności Biura Karier, w tym Biura Projektów.

Wymagania

 Doświadczenie w realizowaniu procesu ewaluacji w projektach współfinasowanych ze środków unijnych/ ze źródeł zewnętrznych.
 Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, mile widziane z dużą ilością przetwarzanych dokumentów.
 Zdolności organizacyjne, umiejętność sumiennego i samodzielnego działania, umiejętność priorytetyzowania zadań.
 Dyspozycyjność.
 Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
 Umiejętność pracy w zespole.
 Mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej - w NGO lub jako wolontariusz/ka.
 Wykształcenie wyższe.
 Bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy

 Pracę w oparciu o umowę na czas określony co najmniej do 31.12.2018 z możliwością przedłużenia.
 Pracę w doświadczonym zespole projektowym przy kilku projektach z nowego okresu programowania 2014-2020 w ramach PO WER na publicznej Uczelni wyższej.
 Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie realizowania projektów współfinansowanych ze środków UE.