Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Mińsk Mazowiecki
    (05-300)

Praca na stanowisku Młodszy kierownik produkcji

Mińsk Mazowiecki

, Decoplast

Młodszy kierownik produkcji

Opis stanowiska

- zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych dzięki sprawnej koordynacji działań logistycznych i produkcyjnych,
- wspomaganie działu zarządzania i planowania produkcji,
- osiąganie założonych celów, zgodnie z przyjętymi normami i parametrami,
- kontrolowanie procesów produkcyjnych, stanów magazynowych materiałów, półproduktów,
- raportowanie.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
- doświadczenie w branży stolarskiej mile widziane,
- wiedza na temat procesów produkcyjnych i logistycznych,
- odpowiedzialność, rzetelność , samodzielność.

Oferujemy

- możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
- stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji;
- atrakcyjne wynagrodzenie.