Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Mińsk Mazowiecki
    (05-300)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Mińsk Mazowiecki

, Decoplast

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

• opieka nad Klientami firmy,
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
• prezentacja oferty handlowej, rozpoznawanie potrzeb klienta,
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• budowa długoterminowych relacji z klientem.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie,
• prawo jazdy kategorii B,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość pakietu MS Office,
• komunikatywność i zdolności interpersonalne,
• znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• szkolenia produktowe i sprzedażowe,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• narzędzia pracy.