Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Referent w dziekanacie wydziału informatyki i komunikacji

Katowice

, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Referent w dziekanacie wydziału informatyki i komunikacji
Katowice

Opis stanowiska

REFERENT W DZIEKANACIE WYDZIAŁU INFORMATYKI I KOMUNIKACJI – DZIAŁ WSPARCIA ZESPOŁÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH

• udzielanie wsparcia kadrze akademickiej zatrudnionej na wydziale w zakresie obsługi zespołów badawczych,
• udzielanie wsparcia technicznego w zakresie sporządzania planów obciążeń dydaktycznych oraz organizacji sesji egzaminacyjnych,
• realizowanie zadań wynikających z przyjętego systemu zapewniania jakości kształcenia,
• zapewnianie przepływu informacji pomiędzy władzami wydziału a nauczycielami akademickimi.

Wymagania

Niezbędne wymagania:
• ukończenie studiów wyższych,
• minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• posiadanie praktycznych kompetencji w zakresie obsługi: komputera (MS Office), telefonu, faksu, kserokopiarki, drukarki, skanera,
• dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• umiejętność pracy indywidualnej i współpracy w zespole,
• wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, rzetelność.

Wymagania dodatkowe:
• samodzielność podejmowania decyzji w zakresie powierzonych zadań,
• umiejętność organizacji pracy własnej,
• umiejętność zarządzania czasem pracy.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony w związku
z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika (planowany czas zastępstwa do września 2018 r.)
oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30.
Planowane zatrudnienie: od dnia 02 listopada 2017 r.