Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Pracownik działu inżynieringu

Legnica

, Herster Agencja Pracy Tymczasowej

Pracownik działu inżynieringu
Legnica

Opis stanowiska

Praca 3 - zmianowa, od poniedziałku do piątku
Praca w dziale prototypów w branży automotive
Kontrola jakości
Praca z narzędziami pomiarowymi
Obróbka tworzywa sztucznego zgodnie ze zleceniem

Wymagania

Chęci do pracy
Zdyscyplinowanie
Zdolności i manualne
Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - możliwość zatrudnienie w firmie Klienta