Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Specjalista d/s sprzedaży

Kraków

, Critical System Solutions Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista d/s sprzedaży
Kraków

Opis stanowiska

▪ sprzedaż usług na rynku indywidualnych oraz biznesowym,
▪ opieka nad powierzoną bazą klientów,
▪ reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
▪ realizacja założonych planów sprzedaży,
▪ efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych,
▪ przedsiębiorczość, inicjatywa i samodzielność,
▪ nastawienie na osiąganie celów i etyczne podejście do biznesu.

Wymagania

▪ mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta
ubezpieczeniowego, finansowego, itp.,
▪ łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
▪ samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
▪ zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
▪ wysoka kultura osobista.

Oferujemy

▪ ciekawą pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego
▪ ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
▪ atrakcyjny system wynagrodzeń,
▪ możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
▪ pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo-handlowych oraz aktywny coaching,
▪ możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski,
▪ tel. służbowy.