Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Asystent ds. Obsługi Klienta

Tychy

, Stora Enso

Asystent ds. Obsługi Klienta
Tychy

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Asystent ds. Obsługi Klienta.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt i prowadzenie zamówień Klientów przez wszystkie etapy realizacji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, lub ostatnie lata studiów
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację
• bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
• doświadczenie w kontakcie z Klientem (mile widziane)
• prawo jazdy kat. „B”
• znajomość systemu SAP, KIWIplan będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia.