Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Chojnice
    (89-600)

Praca na stanowisku Specjalista ds. księgowych

Chojnice

, Zenonfloors

Specjalista ds. księgowych
Chojnice

Opis stanowiska

• Dekretacja dokumentów księgowych.
• Wprowadzanie dokumentów do systemu Finansowo Księgowego.
• Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
• Bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych
• Wspomaganie Głównego Księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział finansowo-księgowy

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia)
• Doświadczenie w dziale księgowości – min. 1 rok
• Znajomość aktualnych przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
• Znajomość programu Finansowo Księgowego Sage Symfonia (jako dodatkowy atut)
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Bardzo duża samodzielność, obowiązkowość i terminowość

Oferujemy

• Pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
• Ambitną i pełną wyzwań pracę w miłej i swobodnej atmosferze
• Prywatną opiekę medyczną