Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Konstancin
    (97-225)

Praca na stanowisku Instruktor gimnastyki korekcyjnej

Konstancin

, Ce Lingua

Instruktor gimnastyki korekcyjnej
Konstancin

Opis stanowiska

Ce Lingua poszukuje instruktora gimnastyki korekcyjnej w miejscowości Konstancin. Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć z gimnastyki ogólnorozwojowej, gimnastyki korekcyjnej w placówkach oświatowych z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe przygotowanie pedagogiczne
• doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą
• zaangażowanie oraz sumienność

Oferujemy

• pracę dodatkową lub stałą w dużej i stabilnej Firmie
• szkolenia i opiekę metodyczną
• pomoce dydaktyczne