Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Siemianowice Śląskie
    (41-100)

Praca na stanowisku Pracownik produkcyjny

Siemianowice Śląskie

, Coveris

Pracownik produkcyjny

Opis stanowiska

• w początkowej fazie zatrudnienia pakowanie produktów przy linii produkcyjnej,
• docelowo, w miarę prowadzonego procesu szkolenia i wdrażania - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych,
• dbałość o przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych,
• utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy,
• przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy i p.poż,
• bieżące wypełnianie raportów i dokumentacji produkcyjnej,
• dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.

Wymagania

• wykształcenie minimum zawodowe,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
• gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
• książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
• zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie,
• zaangażowanie i chęć rozwoju.

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę,
• dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej,
• premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych,
• pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie urlopu, wypoczynku dziecka itd.),
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• duże możliwości rozwoju dla najlepszych.