Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku KONSULTANT DS. PERSONALNYCH

Kraków

, Jobman

KONSULTANT DS. PERSONALNYCH
Kraków

Opis stanowiska

Konsultant ds. personalnych w Centrali w Krakowie
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- rekrutacja kandydatów do pracy
- analiza i selekcja aplikacji kandydatów
- prowadzanie spotkań z kandydatami oraz weryfikacja ich kompetencji
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- prowadzenie dokumentacji personalnej
- realizowanie zamówień Kontrahentów
- współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Kontrahentami

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- masz wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci, absolwenci kierunku ZZL i pokrewne)
- jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku i częściowo w weekendy
- posiadasz wysokie zdolności interpersonalne
- potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę
- jesteś zorientowany/a na wyniki i włąsny rozwój
- potrafisz pracować pod presją czasu
- jesteś osobą samodzielną
- potrafisz korzystać z komputera (MS Office) i internetu
Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub na podobnym stanowisku

Oferujemy

- możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
- odpowiednie narzędzia pracy
- dynamiczną pracę i ambitne wyzwania zawodowe