Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Projektant branży sanitarnej

Katowice

, WYG International Sp. z o.o.

Projektant branży sanitarnej
Katowice

Opis stanowiska

• Sporządzanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla wszystkich etapów (studium, koncepcja, PFU, projekt budowlany, projekt wykonawczy, dokumentacja zamienna i powykonawcza),
• Prowadzenie nadzorów autorskich,
• Uzyskiwanie dokumentów i decyzji administracyjnych niezbędnych dla prawidłowej formalizacji dokumentacji projektowej i prac realizacyjnych,
• Nadzór merytoryczny nad pracą podwykonawców.

Miejsce pracy:

• Katowice
• Spotkania koordynacyjne w biurach WYG w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie.

Rozpoczęcie pracy

• Październik 2017 lub z początkiem listopada 2017.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń
• minimum 5 letnie i dłuższe doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku projektanta,
• umiejętność samodzielnego zarządzania procesem projektowym, w tym rozwiązywania problemów technicznych, moderowania rozstrzygania sporów międzybranżowych i kompetencyjnych, prowadzenia efektywnego dialogu ze stronami zaangażowanymi w proces projektowy i realizacyjny,
• biegła znajomość i umiejętność wdrożenia procedur formalno-prawnych związanych z przygotowaniem dokumentacji, uzyskiwaniem uzgodnień gestorów, decyzji administracyjnych, procedurami odbiorowymi,
• umiejętność analizowania i rozwiązywania zagadnień projektowych oraz branżowych problemów technicznych,
• dobra znajomość oprogramowania AutoCAD lub Microstation, Profil koordynator, MS Office,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

• znajomość oprogramowania BIM,
• wiedza w zakresie specjalności HVAC, z umiejętnością wykorzystania nakładki Ventpack,
• doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu projektowego,
• biegła znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie w pracy przy projektowaniu i realizacji inwestycji drogowych, kolejowych, energetyki zawodowej,
• doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Oferujemy

• zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• pracę przy ciekawych projektach infrastrukturalnych zarówno w aspekcie projektowym jak i doradczym,
• elastyczne godziny pracy dla osób odpowiedzialnie zarządzających realizacją zadań,
• atrakcyjne wynagrodzenie.