Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Starszy Kontroler Finansowy

Żory

, Talent Partners

Starszy Kontroler Finansowy
Żory

Opis stanowiska

• przygotowywanie budżetów i prognoz finansowych,
• opracowywanie analiz rentowności/efektywności,
• wykonywanie okresowych raportów,
• kontrola kosztów produktu,
• przygotowywanie ocen inwestycji i prowadzenie projektów inwestycyjnych,
• wsparcie zarządzania ryzykiem,
• prowadzenie innych istotnych analiz (kontrola kosztów, WC, capex),
• obsługa procesów SAP.

Wymagania

• wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewne,
• min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• znajomość systemu SAP w tym SAP BW oraz innych narzędzi informatycznych,
• samodzielność, dokładność,
• rozwinięte umiejętności analityczne,
• odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania.

Oferujemy

• stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
• pracę w atmosferze współpracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• motywacyjny system wynagradzania, szkolenia,
• realne możliwości rozwoju.