Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Koordynator graficzny

Warszawa

, Relevanceweb

Koordynator graficzny
Warszawa

Opis stanowiska

Selekcja zdjęć do artykułów i innych materiałów cyfrowych.
Wgrywanie treści oraz zdjęć na strony internetowe za pośrednictwem systemów zarządzania treścią - CMS
Współpraca z key account managerami, oraz copywriterami

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Dobra znajomość i rozumienie technologii webowych i interakcji pomiędzy nimi
Bardzo dobre wyczucie estetyczne
Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne
Dynamizm w działaniu, otwartość na zmian
Elastyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

Udział w ciekawych, zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektach;
Pracę od poniedziałku do piątku (godz. 9:00-17:00);
Dobre i stałe wynagrodzenie;
Miłe i profesjonalne grono współpracowników;
Miła atmosfera pracy.