Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Turstyki

Warszawa

, Biuro Podrózy Okno na Świat

Specjalista ds. Turstyki
Warszawa

Opis stanowiska

Specjalista ds. Turstyki - Biuro Podrózy Okno na Świat- Warszawa

Od 2003 roku istniejemy na polskim rynku jako Biuro Podróży "OKNO NA ŚWIAT". Współpracujemy z ponad 40 najlepszymi i sprawdzonymi touroperatorami w kraju.

Wymagania

znajomości systemów rezerwacyjnych
umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
znajomości geografii
pozytywne nastawienie i chęć rozwoju zawodowego
dobrej ogranizacji pracy
doświadczenia w sprzedaży, lub chęci nauki
mile widziana znajomość oferty touroperatorów

Oferujemy

umowę o pracę
atrakcyjny system premiowy
dobra lokalizacja biura co zapewnia dużo klientów;)
możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji
pracę w stabilnej firmie