Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista z językiem niemieckim

Szczecin

, ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista z językiem niemieckim
Szczecin

Opis stanowiska

anpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji (nr certyfikatu - 412). Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości - język niemiecki
Miejsce pracy: Szczecin

- Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
- Uzgadnianie warunków spłat zobowiązań finansowych Klientów,
- Weryfikacja oraz kontrola sald na kontach,
- Monitorowanie oraz raportowanie deklaracji spłat

Wymagania

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
- Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
- Nastawienie na długofalową współpracę,
- Chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy

- Umowa o pracę,
- Stabilne zatrudnienie,
- Bogaty pakiet szkoleń,
- Dodatki pozapłacowe - pakiet sportowy i medyczny,
- Praca w międzynarodowym środowisku,
- Szkolenia stanowiskowe,
- Wsparcie przy relokacji.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV z dopiskiem "POK/062/SZCZ" poprzez portal.