Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Jasło
    (38-200)

Praca na stanowisku Praca w Dziale Sprzedaży Eksportowej

Jasło

, Baltic Wood SA

Praca w Dziale Sprzedaży Eksportowej
Jasło

Opis stanowiska

• Obsługa procesu zamówień w systemie oraz
kontrola przebiegu ich realizacji, generowanie zamówień do produkcji, obsługa wysyłek, fakturowanie, kompleksowe przygotowywanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży, obsługa posprzedażowa
• Przygotowywanie ofert, wycen
• Realizacja założonego planu sprzedaży
• Udział w spotkaniach handlowych oraz targach branżowych
• Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami, współpraca z innymi działami firmy
• Monitoring płatności

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego;
• Znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem;
• Wykształcenie wyższe;
• Mile widziane doświadczenie w branży sprzedaż, export, logistyka;
• Umiejętność realizacji projektów i koordynacji wielu działań, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych;
• Dobra znajomość pakietu MS Office; Prawo jazdy kat. B. ;

Oferujemy

• Bardzo ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym z ugruntowaną pozycją na rynku;
• Wynagrodzenie adekwatne od wyników sprzedażowych;
• Umowę o pracę ;
• Dużą samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia do pracy;