Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Żarów
    (49-200)

Praca na stanowisku Programista – Operator CNC

Żarów

, Experum HR

Programista – Operator CNC
Żarów

Opis stanowiska

• obsługa m.in. frezarki CNC, tokarki i szlifierki,
• wykonywanie regeneracji i napraw oprzyrządowania,
• utrzymywanie sprawności narzędzi produkcyjnych,
• tworzenie rysunków technicznych.

Wymagania

• wykształcenie zawodowe/średnie – preferowane techniczne,
• doświadczenie w projektowaniu lub/i naprawie narzędzi lub maszyn CNC,
• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
• umiejętność obsługi programu CAD/CAM 3D,
• znajomość budowy oprzyrządowania wtryskarek i maszyn CNC,
• wiedza dotycząca technologii obróbki metali kolorowych.

Oferujemy

• stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• umowę o pracę.