Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Pracownik administracyjno-finansowy

Konin

, Biomasapartner

Pracownik administracyjno-finansowy
Konin

Opis stanowiska

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Wymagania

Jeśli jesteś osobą dynamiczną i samodzielną
Masz silną motywację do działania
Twoją pracę charakteryzuje bardzo dobra organizacja
Łatwo nawiązujesz kontakty
Masz doświadczenie w pracy biurowej
Biegle obsługujesz komputer (MS Office)

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, niezbędne narzędzia pracy; możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.