Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Wrocław

, Pizzeria Rino
zakończona
Opublikowane 2017-10-06 16:23:26

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel handlowy
Wrocław

Opis stanowiska

Pizzeria Rino- produkty sprowadzane co tydzień z Włoch. Szczycimy się świetną opinią u klientów. Pizzeria otwarta od piątku do niedzieli.

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-pewność siebie
-umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi

Oferujemy

-do wynagrodzenia dodatkowo % z obrotów
-świetną atmosfere
-pracę w wygodnych godzinach
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.