Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Racibórz
    (47-400)

Praca na stanowisku Serwisant - pracownik biurowy

Racibórz

, Sunex S. A.

Serwisant - pracownik biurowy
Racibórz

Opis stanowiska

- Nadzór i koordynacja jednostek serwisowych z zakresu prowadzonych prac;
- Nadzór nad rozliczeniami wyjazdów serwisowych zgodnie z przyjętymi procedurami;
- Oględziny oraz wycena prac związanych z wykonaniem instalacji zgodnie z zamówieniami klientów;
- Współudział w przygotowaniu i organizacji niezbędnych towarów dla jednostek serwisowych;
- Nadzór nad prowadzoną dokumentacją serwisową;
- Współudział w procesie reklamacyjnym oraz w prowadzeniu reklamacji spółki;
- Obsługa klienta w zakresie serwisu oraz reklamacji;
- Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych;
- Bieżące sprawy działu serwisu.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie;
- Biegła obsługa komputera w tym z zakresu pakietu MS Office;
- Znajomość branży grzewczej i chłodniczej z zakresu pomp ciepła, klimatyzacji oraz instalacji solarnych;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
- Prawo jazdy kat. B;
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
- Sumienne i staranne wykonywanie powierzonych prac,
- Dyspozycyjność.

Oferujemy

- Możliwość ubezpieczenia grupowego;
- Możliwość korzystania z programów motywacyjnych;
- Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia;
- Dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
- Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami.