Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Lekarz chirurgii ogólnej

Opole

, Szpital Wojewódzki w Opolu
zakończona
Opublikowane 2017-10-11 14:54:14

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Lekarz chirurgii ogólnej
Opole

Opis stanowiska

Szpital Wojewódzki w Opolu poszukuje lekarza specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej na pełnienie dyżurów medycznych.

Wymagania

specjalizacja w dziedzinie
chirurgii ogólnej

Oferujemy

1 600 zł za dyżur świąteczny - 24 godzinny,
1 050 zł za dyżur zwykły - 16,5 godzinny
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.