Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Projektant - Programista Java

Warszawa

, Teamquest

Projektant - Programista Java
Warszawa

Opis stanowiska

* projektowanie i tworzenie oprogramowania na potrzeby serwisu naszego Klienta oraz utrzymanie go na najwyższym poziomie
* dbanie o jakość dokumentacji technicznej

Wymagania

* minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* praktyczna znajomość Java oraz wzorców projektowych
* znajomość budowy aplikacji webowych oraz technologii:
* Spring, Hibernate, REST-api
* Javascript, AngularJS
* HTML 5, CSS, SASS, LESS
* znajomość zagadnień wielowątkowości
* znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL oraz NoSQL
* znajomość narzędzi: Gradle, Git, Maven
* bardzo dobra znajomość systemów Linux, poleceń powłoki
* znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na współpracę z zespołami zagranicznymi

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
* pracę w młodym zespole w firmie będącej od 13 lat liderem na rynku edukacyjnym
* koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w pracy
* lokalizację biura blisko metra
* możliwość rozwoju zawodowego
* prywatną opiekę medyczną
* sokowirówkę w biurze
* pyszną kawę :-)