Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik ds. produkcji - operator maszyn rolniczych

Białystok

, BIOSERWIS

Pracownik ds. produkcji - operator maszyn rolniczych
Białystok

Opis stanowiska

Firma Bioserwis Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik d/s produkcji-operator maszyn rolniczych

Wymagania

- dobra znajomość mechaniki i zagadnień maszyn rolniczych, hydrauliki siłowej,
- pełna dyspozycyjność w sezonie,
- praca w zespole,
- zdolności "mechanikowania", spawania,
- poruszanie się i obsługa sprzętu rolniczego tj.ciągnik z przyczepą, belarki, maszyny przeładunkowe itp.,
- dyscyplina w pracy.

Mile widziane:prawo jazdy kat.B+E, C+E, T (ciągnik rolniczy z lawetą), doświadczenie w rolnictwie, na gospodarce.

Oferujemy

Pracę w młodym zespole, motywacyjny system wynagrodzeń, wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy, kontakt z przyrodą.

CV prosimy przesyłać przez portal.