Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Operator w transporcie wewnętrznym

Wrocław

, Manpower

Operator w transporcie wewnętrznym
Wrocław

Opis stanowiska

transport części maszyn: przy rozładunku, przygotowaniu do montażu, montażu, przy pomocy wózka widłowego, suwnicy obsługiwanej z pulpitu z przewodem
składanie i przemieszczanie ogrodzeń zabezpieczających i separujących prace
rozwieszanie instrukcji, tablic informacyjnych z wykorzystaniem podestów ruchomych

Wymagania

uprawnienia na: wózki widłowe, suwnice, podesty ruchome przejezdne
uprawnienia elektryczne E1
minimum rok doświadczenia przy obsłudze wózków widłowych

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas 5 miesięcy
bogaty pakiet zniżek i świadczeń socjalnych Manpower Premium
opiekę konsultanta Manpower na każdym etapie zatrudnienia
pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
dogodną lokalizację we Wrocławiu