Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Krzepice
    (29-145)

Praca na stanowisku Operator urządzeń produkcyjnych

Krzepice

, Havier Sp. Z O.O.

Operator urządzeń produkcyjnych
Krzepice

Opis stanowiska

Firma Havier Sp. Z o.o , nr certyfikatu 16545 jest nową marką na Polskim rynku. Wyróżnia nas jakość, rzetelność i indywidualne podejście do Klienta jak i Pracownika.

Mamy dla Ciebie pracę z możliwością przeszkolenia!

Wymagania

Jeśli nie masz doświadczenie, a masz zmysł techniczny i chciałbyś uczyć się obsługi maszyn- wyślij do nas swoje CV, a my Cię przeszkolimy!

Oferujemy

∙ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
∙ wynagrodzenie min. 2000 netto
∙ możliwości rozwoju i przyuczenia
∙ pracę od pon. do pt. (możliwość pracy w sobotę)
∙ stabilną pracę na 3 zmiany