Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Telemarketerka/Telemarketer

Poznań

, isp24

Telemarketerka/Telemarketer
Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.

Główne zadania na stanowisku:
- wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach
- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
- umawianie spotkań handlowych
- udział w przygotowywaniu prezentacji handlowych

Wymagania

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE)
- dobra organizacja pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu
- samodzielność i skuteczność w działaniu

Oferujemy

-pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 wolne weekendy
- rodzinną atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”
- niezbędne narzędzia pracy