Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Konsultant ds. Umawiania Spotkań

Warszawa

, deltacontact

Konsultant ds. Umawiania Spotkań
Warszawa

Opis stanowiska

* telefoniczny kontakt z Klientem Indywidualnym, w celu umówienia spotkania z przedstawicielem jednej z największych grup ubezpieczeniowych działających na terenie Polski i Holandii.
*kontakt ze stałymi klientami w celu wzbogacenia ich aktualnej polisy ubezpieczeniowej.

Wymagania

* jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia,
* masz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
* masz dobrą dykcję,
* posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

* gwarantowane wynagrodzenie podstawowe bez względu na wyniki 13zł/h brutto,
* przejrzysty i osiągalny system prowizyjny (możliwość zwiększenia stawki godzinowej aż do 16zł/h brutto! + dodatkowe prowizje za dobre wyniki! + prowizje od klienta :)),
* godziny pracy: od pn. do pt. w przedziale 9-21 i jedną sobotę w miesiącu w godz. 10-16. Możliwość pracy również na pół etatu!
* profesjonalne szkolenie wprowadzające- trener przygotuje Cię do pracy a także da Ci wsparcie w pierwszych rozmowach,
* możliwość awansu – rekrutujemy kadrę liderską tylko spośród naszych konsultantów,
* mnóstwo ciekawych konkursów: bonusy finansowe,
* fantastyczną atmosferę pracy – wspólne wigilie, firmowe loterie,
* bonus 800 zł za polecenie znajomego do pracy + dodatkowe 50zł jeśli rozpoczniecie pracę na tym samym projekcie,
* dofinansowanie pakietu medycznego w LUX MED,
* karta Multisport.