Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Technolog konstrukcji stalowych

Bydgoszcz

, Ira Net

Technolog konstrukcji stalowych
Bydgoszcz

Opis stanowiska

• Sporządzanie rysunków technicznych w zakresie konstrukcji stalowych, oraz spawania
• Przygotowywanie technologii wykonania konstrukcji stalowych, oraz spawania
• Przygotowanie dokumentacji technicznej, ofertowej i wykonawczej
• Analizowanie dokumentacji technicznej
• Opracowanie kalkulacji ofertowej
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Praca 1 zmianowa

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
• Znajomość procesów: spawania, gięcia, cięcia i obróbki mechanicznej
• Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
• Znajomość podstaw obsługi programów do tworzenia rysunków technicznych- CAD
• Rzetelność, uczciwość, dokładność, innowacyjność
• Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
• Doświadczenie w pracach warsztatowych
• Znajomość normy ISO 9001
• Znajomość języków obcych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu w oparciu o umowę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy