Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Ołtarzew
    (05-850)

Praca na stanowisku Asystent/Asystentka Działu Handlowego

Ołtarzew

, jasfbg

Asystent/Asystentka Działu Handlowego
Ołtarzew

Opis stanowiska

- wsparcie Działu Handlowego w zakresie przygotowywania ofert handlowych oraz działań handlowych mających na celu pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie i umacnianie kontaktów handlowych z aktualnymi klientami firmy
- współpraca z działami operacyjnymi, zajmującymi się realizacją usług

Wymagania

- chęci nauki i rozwijania kompetencji zawodowych w obszarze sprzedaży usług - nie oczekujemy doświadczenia
- zaangażowania, zorientowania na efekty i motywacji zadaniowej
- rzetelności i odpowiedzialności
- wysokiego poziomu kultury osobistej
- prawa jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ustalonej pozycji na rynku
- pakiety sportowe (Multisport) oraz niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy
- przyjazną atmosferę pracy
- szkolenia z zakesu kompetencji sprzedażowych