Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Specjalista ds. administracyjnych (elementy obsługi klienta)

Konin

, Firma KMK-KLINKIER.PL sp. z o.o.

Specjalista ds. administracyjnych (elementy obsługi klienta)
Konin

Opis stanowiska

codzienna praca z systemem magazynowo-księgowym firmy Insert
ewidencja i analiza zakupów oraz kosztów firmowych oraz podejmowanie działań korekcyjnych
obsługa administracyjna dokumentacji firmowej, wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu
koordynacja działań firmy z biurem księgowym
prowadzenie dokumentacji pracowniczej - udzielanie niezbędnych informacji pracownikom
obsługa biura, zaopatrzenie w niezbędne artykuły biurowe, chemiczne
bliska współpraca z innymi działami firmy: handlowym, logistycznym, produkcyjnym
wspieranie działu obsługi klienta, aktywna sprzedaż stacjonarna i internetowa
proaktywne udzielanie informacji w zakresie zamówień oraz dostaw towarów do klientów

Wymagania

pozytywne nastawienie, motywacja oraz chęć zaangażowania się w pracy
zdolność szybkiego wyciągania wniosków oraz rekomendowania rozwiązań
zdolność pracy samodzielnej jak i w grupie
zdolność priorytetyzowania działań
precyzja w działaniu
wysoka kultura osobista

Dodatkowymi atutami będą:

znajomość języka angielskiego
znajomość systemu magazynowo-księgowego firmy Insert lub pokrewnego
znajomość podstawowej wiedzy z zakresu finansów/księgowości
wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne/techniczne)
znajomość branży budowlanej, w szczególności materiałów dekoracyjnych.

Jeśli nawet nie spełniasz wszystkich w/w kryteriów, ale jesteś osobą o otwartym umyśle, z pasją i zaangażowaniem realizującą wytyczone zadania oraz nastawioną na ciągły rozwój to nie wahaj się ani chwili dłużej i aplikuj, z przyjemnością rozważymy również Twoją kandydaturę

Oferujemy

umowę o pracę, stałe godziny pracy
atrakcyjne wynagrodzenie (plus premia uznaniowa),
młody, zgrany zespół otwarty na współpracę,
wyzwania i realny wpływ, poprzez swoje działanie, na wysokość wynagrodzenia.