Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Czechowice-Dziedzice
    (43-502)

Praca na stanowisku Asystent działu nowych projektów

Czechowice-Dziedzice

, Sel-work

Asystent działu nowych projektów

Opis stanowiska

analiza napływających ofert (prowadzenie rejestru zapytań
ofertowych i zapytań do podwykonawców)

pozyskiwanie nowych klientów oraz nowych projektów

przygotowywanie ofert, kontakt z klientem (również delegacje)

analiza dokumentacji technicznej produktu

nadzór nad terminową realizacją poszczególnych punktów nowych uruchomień

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne - inżynier lub student ostatniego roku

dobra znajomość języka angielskiego

bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office

prawo jazdy kat. B

mile widziana znajomość jednego z programów CAD 3D

umiejętność dobrej organizacji pracy,

Oferujemy

Umowę o pracę

Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia