Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Trzebnica
    (55-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds sprzedaży

Trzebnica

, Firma Kulik M. Kempa Sp.J.

Specjalista ds sprzedaży
Trzebnica

Opis stanowiska

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało głównie:
- aktywne prowadzenie sprzedaży parasoli do agencji reklamowych i sieci handlowych,
- kreowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi

Wymagania

- minimum 2 lat doświadczenia w firmie handlowej na podobnym stanowisku,
- znajomości jęz. angielskiego lub niemieckiego,
- samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
- prawo jazdy kategorii B,
- wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- zatrudnienie na umowę o pracę