Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości

Gdańsk

, Koloseum Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:
* pracę z klientem w celu dokonania transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości
* przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy
* wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych
* kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu uzyskania najlepszej formy *finansowania inwestycji

Wymagania

• dyspozycyjność
• umiejętność negocjacji
• chęć rozwoju zawodowego
• prawo jazdy kat B oraz własny samochód
• pozyskiwanie ofert
• obsługa klientów
• mile widziane: doświadczenie w branży nieruchomości, bankowości

Oferujemy

• najlepszą reklamę na rynku ( portale branżowe i prasa )
• atrakcyjne warunki zatrudnienia ( wysokie wynagrodzenie prowizyjne, podstawa, niezbędne narzędzia pracy: telefon, wysokiej klasy aparat, komputer) - najlepsze warunki finansowe na rynku
• możliwość rozwoju

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem przez portal.