Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Krzęcin
    (32-051)

Praca na stanowisku INŻYNIER W DZIALE R&D

Krzęcin

, 2x3

INŻYNIER W DZIALE R&D
Krzęcin

Opis stanowiska

projektowanie oraz wdrażanie nowych produktów
udoskonalanie istniejących produktów
optymalizacja procesów produkcyjnych
współpraca z osobami zarządzającymi produkcją oraz technologami
opracowywanie oraz tworzenie technologii wytwarzania produktów
tworzenie wycen wyrobów gotowych
tworzenie dokumentacji technicznej
nadzór nad zgodnością wykonywanych produktów z technologią oraz dokumentacją techniczną

Wymagania

wykształcenia wyższego technicznego
znajomości rysunku technicznego
umiejętności tworzenia dokumentacji w programie SolidWorks
dobrej znajomości MS Office
komunikatywnej znajomości języka angielskiego
kreatywności, samodzielności, komunikatywności
umiejętności pracy w zespole
dynamiki w działaniu
umiejętności analitycznego myślenia
mile widziane doświadczenie związane z produkcją opakowań
mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP

Oferujemy

stabilną i interesującą pracę,
niezbędne narzędzia pracy,
przyjazną atmosferę pracy