Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds.turystyki

Kraków

, itaka

Specjalista ds.turystyki
Kraków

Opis stanowiska

Salon Firmowy ITAKA w Krakowie poszukuje Specjalisty d.s Turystyki

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- znajomość geografii świata
- doświadczenie w zakresie sprzedaży ofert turystycznych.
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin,

Oferujemy

- ciekawą pracę w firmie, która jest liderem polskiej branży turystycznej,
- umowę o pracę
- system wynagrodzenia : płaca stała oraz premiowanie
- możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji,
- szkolenia zawodowe wewnętrzne oraz zewnętrzne
- firmowe wyjazdy zagraniczne,
- zniżki pracownicze na prywatne wyjazdy zagraniczne