Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Business Development Manager

Warszawa

, teamquest

Business Development Manager
Warszawa

Opis stanowiska

* Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów w zakresie rozwiązań Business Support Solutions (BSS) z sektora operatorów telekomunikacyjnych
* Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów
* Budowa pozycji sprzedażowej i negocjacyjnej u największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i na rynkach międzynarodowych
* Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży usług firmy, budowanie świadomości marki firmy
* Samodzielne, kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
* Badanie i kreowanie potrzeb Klientów
* Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami
* Współpraca z producentami i dostawcami - budowanie i utrzymywanie relacji niezbędnych do pozyskiwania kontraktów u Klientów
* Współpraca z PR & Marketing Managerem w zakresie przygotowania materiałów handlowych
* Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, ofertowanych usług oraz potencjalnych Klientów

Wymagania

* Co najmniej 4 letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług IT - poparte sukcesami (w szczególności w obszarze Business Support Solutions)
* Osoba posiadająca sieć kontaktów w obszarze BSS na szczeblu decyzyjnym
* Kilkuletnie doświadczenie we współpracy z kluczowymi Klientami z sektora telekomunikacyjnego - mile widziane kontakty z firmami telekomunikacyjnymi w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych
* Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych - usług/ rozwiązań IT / Telko, szczególnie z zakresu BSS
* Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne / IT
* Naturalna zdolność budowania i utrzymywania relacji z ludźmi (również na szczeblu decyzyjnym)
* Osoba samodzielna, proaktywna, kreatyna i nastawiona na cel
* Swobodne posługiwanie się językiem angielskim

Oferujemy

* Opieka medyczna
* Dofinansowanie karty multisport
* Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy, auto służbowe lub rozliczenie za użytkowanie własnego auta)
* Elastyczny czas pracy, duża samodzielność i odpowiedzialność
* Realny wpływ na rozwój Spółki
* Praca w nowoczesnym biurowcu w bardzo dobrej lokalizacji