Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku PRACOWNIK KAS W MARKECIE SPOŻYWCZYM

Lublin

, jobmangroup

PRACOWNIK KAS W MARKECIE SPOŻYWCZYM
Lublin

Opis stanowiska

Kasjer / Kasjerka - oferta pracy tymczasowej.
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

- aktualna książeczka sanepid
- komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

- szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)
- czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród
- możliwość refundacji badań sanepidu
Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!