Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent w Dziale Kadr i Płac

Warszawa

, City Security

Asystent w Dziale Kadr i Płac
Warszawa

Opis stanowiska

• Wsparcie procesów kadrowo-płacowych
• Wspieranie procesu skompletowania dokumentów związanych z zatrudnianiem
• Wsparcie w przygotowaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
• Wprowadzanie danych nowozatrudnionych pracowników do systemów kadrowo-płacowego
• Archiwizacja dokumentów personalnych

Wymagania

• Entuzjazmu i motywacji do zdobywania nowych doświadczeń w obszarze Kadr I Płac
• Znajomość prawa pracy i rozliczania czasu pracy (mile widziana)
• Dobrej organizacji pracy
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Możliwość awansu zawodowego i finansowego
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w oparciu o nowoczesne systemy kadrowo płacowe.
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Elastyczny czas pracy
• Atrakcyjną i dogodną lokalizację miejsca pracy przy stacji metra