Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Poznań

, Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A.

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU
Poznań

Opis stanowiska

Utrzymanie ruchu urządzeń elektrycznych i energetycznych zakładu, naprawa, konserwacja, przeglądy maszyn i urz. odlewniczych. Naprawa obrabiarek i maszyn obróbki mechanicznej i metali. Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.

Wymagania

Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci do 15 kV, znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi i przyrządami pomiarowymi, podstawowe naprawy instalacji, urządzeń i maszyn oraz pomiarów elektrycznych. Dobra znajomość czytania i sporządzania schematów elektrycznych maszyn, urządzeń i instalacji; wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.