Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Piotrków Trybunalski
    (97-300)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. OBSŁUGI TECHNICZNEJ ZAMÓWIEŃ

Piotrków Trybunalski

, Agencja Pracy Select

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI TECHNICZNEJ ZAMÓWIEŃ

Opis stanowiska

- Koordynacja zapotrzebowania materiałowego, sporządzanie zamówień.
- Współpraca z dostawcami i kooperantami.
- Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie.
- Przygotowywanie analiz i raportów.
- Kontrola stanów magazynowych.
- Aktywna współpraca z działem handlowym.

Wymagania

- Wykształcenie - min. średnie.
- Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
- Dokładność i precyzja w zakresie wykonywanych obowiązków.
- Umiejętność pracy pod presją czasu.
- Samodzielność w organizacji pracy.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
- Wynagrodzenie 1600 netto.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Stabilne warunki zatrudnienia.