Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Operator Maszyn i Urządzeń

Bydgoszcz

, leasingteam

Operator Maszyn i Urządzeń
Bydgoszcz

Opis stanowiska

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Obecnie dla Naszego Klienta( zakład produkcyjny) poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ok. Bydgoszczy

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa maszyn i urządzeń

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe techniczne
- doświadczenie zawodowe min. rok na podobnym stanowisku
- atut: uprawnienia do obsługo wózków widłowych

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych
- wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002 Nr 101 poz. 926 ze zmianami.”