Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Full Stack (PHP, Javascript Developer)

Warszawa

, teamquest

Full Stack (PHP, Javascript Developer)
Warszawa

Opis stanowiska

* projektowanie aplikacji na wymagających, międzynarodowych projektach (głównie e-commerce),
* pisanie czystego kodu z zachowaniem dobrych praktyk i ustalonego standardu w zespole,
* rozwiązywaniem problemów i testowaniem oprogramowania oraz baz danych,
* aktywny udział w rozwoju projektu,
* praca w metodyce Scrum.

Wymagania

* minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
* praktyczna wiedza związana z PHP OOP,
* znajomość MySql
* bardzo dobra znajomość Symfony 2-3,
* doświadczenie w pracy z GIT'em
* znajomość HTML5,CSS,
* dobra znajomość Javascript, jQuery,
* doświadczenie w pracy z integracją zewnętrznych interfejsów API,

Dodatkowe atuty:
* znajomość Angular 2/4 lub ReactJS
* znajomość Bootstrap 3-4,
* doświadczenie w pracy z tematyką eCommerce,
* znajomość systemu JIRA,
* umiejętność projektowania struktury i bazy danych aplikacji z dużym natężeniem ruchu i znaczną ilością danych,
* znajomość Nginx, ElasticSearch, Redis, Varnish.

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę/B2B),
* udział w interesujących projektach
* elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej, gdy jest taka potrzeba,
* komfortowe warunki pracy w nowym biurze,
* dostawy świeżych owoców i kawy,
* lodówkę pełną napoi i soków,
* pracę w wielokulturowym zespole (20+ pracowników),
* możliwość uczestniczenia w zewnętrznych kursach / konferencjach,
* dostosowanie miejsca pracy (biurka) do indywidualnych potrzeb,
* kartę FitProfit/FitSport
* opieke zdrowotną.