Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Czynności rekrutacyjne

Wrocław

, ISSP Sp. z o.o.

Czynności rekrutacyjne
Wrocław

Opis stanowiska

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy w zespole ISSP na stanowisku: Czynności rekrutacyjne.

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie badań i kontroli rynku
• Rozpowszechnianie informacji o firmie
• Rozpowszechnianie materiałów reklamowych firmy
• Czynności rekrutacyjne
• Zamieszczanie informacji reklamowych i promocyjnych o firmie
• Opieka nad opinia firmy na forach tematycznych i innych stronach internetowych

Wymagania

• Pełnoletność
• Dyspozycyjność
• Konsekwencja w osiąganiu postawionych celów
• Podstawowa znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
• Wysokie wynagrodzenie
• Wsparcie pracowników biura
• Elastyczny grafik pracy
• Możliwość nawiązania stałej współpracy
• Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku