Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Obsługa Poczty e-mailowej z językiem niemieckim

Warszawa

, recruiters

Obsługa Poczty e-mailowej z językiem niemieckim
Warszawa

Opis stanowiska

- wprowadzanie dokumentów do wew. systemu firmy
- kontakt mailowy z klientami firmy
- administrowanie informacjami- bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

obsługi komputera i programów MS Office
- znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1/B2

Oferujemy

- umowę o pracę
- po okresie szkolenia możliwość pracy na pełen etat lub 0,5-0,75 etatu,
- bogaty pakiet socjalny