Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Inżynier Wsparcia Technicznego (automatyka lub mechanika)

Wałbrzych

, Experum HR

Inżynier Wsparcia Technicznego (automatyka lub mechanika)
Wałbrzych

Opis stanowiska

• przeprowadzanie instalacji maszyn, sprawowanie nadzoru, zapewnianie ciągłości pracy maszyn
• testowanie i ocenianie jakości pracy maszyn u klienta, zgodnie ze specyfikacjami technicznymi i wymogami bezpieczeństwa
• przeprowadzanie analiz awarii pod kątem poszukiwania przyczyn
• przeprowadzanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, szkoleń i serwisu posprzedażowego
• analiza potrzeb klientów w kontekście aktualizacji oprogramowania maszyn
• koordynowanie i kontrolowanie lokalnych dostawców

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub techniczne zawodowe
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży opakowań lub pokrewnej
• dobra znajomość funkcjonowania maszyn do produkcji opakowań i linii rozlewniczych do opakowań szklanych, puszek oraz opakowań z PET.
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
• umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
• dobra organizacja pracy
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• pracę w znanej, międzynarodowej firmie
• możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
• niezbędne narzędzia pracy oraz auto służbowe
• liczne benefity m.in. prywatną opiekę medyczną