Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Junior Front-End Developer do projektów e-commerce

Wrocław

, teamquest

Junior Front-End Developer do projektów e-commerce
Wrocław

Opis stanowiska

* Początkowo praca przy projekcie związanym z aplikacją internetową/stroną www do sprzedaży produktów - prezentów, następnie różne projekty z branży e-commerce/big data

Wymagania

* Minimum roczne, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
* Dobra znajomość HTML/CSS, JavaScript (niewymagane frameworki)
* Chęć rozwoju w technologiach front-endowych

Oferujemy

* Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - 1 spotkanie w biurze (rozmowa HR-owa oraz rozmowa techniczna, bez testów)
* Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
* Praca w centrum Wrocławia
* Stabilne zatrudnienie, na stałe, przy różnych i ciekawych projektach (nie na 1 projekt)
* Brak określonego dress code, owoce w pracy, elastyczne godziny pracy, wspólne wyjścia
* Benefity: karta Benefit Multisport, pakiet medyczny Medicover